Bir etkinlikte konuşma yapmak için Hindistan'a giden Hande Erçel, sosyal medya yaptığı paylaşımlarla takipçilerine adeta Hindistan turu attırdı.

Hande Erçel Hindistan 2
Hande Erçel, Hindistan gezisi arasında Hindustan Times gazetesine röportaj verdi. Muhabir Rishabh Surî, Hande Erçel’in hayranlarının selfie çektirmek için kendisini durdurmasından ötürü röportajlarının sürekli geciktiğini yazdı.

Hande Erçel On Her First India Visit Would Love To Work V0 Ylxgxqi0Nqmc1

İddianame tamamlandı! Dilan-Engin Polat çifti için rekor hapis istemi İddianame tamamlandı! Dilan-Engin Polat çifti için rekor hapis istemi

Hande Erçel de Hindistan’da bu kadar hayranının bulunmasına şaşırdığını ifade ederek "Burada hayranlarımın olabileceğine dair bir tahminim vardı ama bu kadar değildi." dedi.

Hande Erçel Biryani
Hint sokak yemeklerini denemekten çekinse de Hande Erçel, Mumbai’de biryani denemekten kendini alamamış.

Röportajında Hindistan sineması hakkında da yorum yapan Erçel Bollywood’un hayranı olduğunun altını çizerek “Birlikte çalışmak istediğim isimlerden bazıları Hrithik Roshan ve Deepika Padukone” ifadelerini kullandı.
Hintlilere hayran olmasının sebebini ise, kültürlerine sadık olmaları ve bunu özgürce yaşamaları olarak nitelendiren Hande Erçel, “Buna saygı duyuyorum” diyor.

Editör: Nigar Topcu