31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere geri sayım başladı. Partilerin adayları seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. En çekişmeli geçeceği düşünen seçimlerden birisi de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı olacağı düşünülüyor. 

AK Parti'nin ABB Başkan Adayı Turgut Altınok, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Yenimahalle ilçesinde düzenlenen programda Balalı iş insanları ile bir araya geldi. 

Herkes merak ediyordu: İşte Kredi kartı faiz oranları Herkes merak ediyordu: İşte Kredi kartı faiz oranları

Programda açıklamalarda bulunan Altınok, şu ifadeleri kullandı:

ANKARA ÇOK ŞEY KAZANACAK

"Belediye başkanları şehrin 5 yılını değil, geleceğini de planlar. Dolayısıyla 31 Mart, kadim şehrimiz Ankara'nın makus talihinin değiştiği bir tarihtir. Oylarımızla değiştireceğiz. Ankara çok şey kazanacak. Eserler ve hizmetlerle Ankara’mızı donatacağız. Ankara’mızı hak ettiği yere getireceğiz"

ANKARA'MIZIN 5 YILI BOŞ YIL OLMUŞTUR

"Sosyal medyaya harcadığı parayla Akyurt'taki fuar merkezi biterdi. Bunların kaynağı nereden geliyor? Keşke o resimlerin yerine Ankara'ya yaptığın hizmetleri assaydın. Ankara'mızın 5 yılı boş yıl olmuştur. Hangi partiye mensup olursak olalım bu seçim bir şanstır. Bugün Bala'ya gittik sorduk. Her yerde soruyorum. Kimsenin hakkını yemeyelim. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı bir eser varsa, var diyelim. İnanın Bala'da yaptığı bir tane eser yok. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı değil misin? Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin toplamda bütçesi 300 milyar TL'dir. Bunu nereye harcadı, nereye gitti? Biz milletin kuruşunu harcamadık. Ama 'Cumhurbaşkanı yardımcısı olacağım' diyerek bu paralar nereye gitti."

Editör: Amine Ebrar