Tuğçe Kazaz Müslümanları uyanışa davet ettiği video ile sosyal medyada gündeme oturdu!

Müslüman olmasının ardından İslami söylemleriyle sık sık gündeme gelen eski manken Tuğçe Kazaz bu kez de Müslümanları gaflet uykusundan uyanıp harekete geçmeye davet ettiği videosu ile sosyal medyayı salladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Eski manken Tuğçe Kazaz müslüman olmasından sonra sık sık sosyal medya hesaplarındaki şeriat paylaşımlarıya gündeme geldi. Kazaz'ın bu kez de TikTok videosu sosyal medyada gündem oldu. Kazaz'ın videosunun Twitter'da paylaşılmasıyla birlikte destek verenler ve alay edenler arasında günün en çok izlenen videolarından oldu.

Tuğçe Kazaz müslümanları özeleştiriye çağırıp gaflet uykusundan uyanmaya ve gerçekleri görüp harekete geçmeye davet ettiği videosunda "İslam'ı öcü gibi gösteren karanlık bir zihniyet var ve silinmedi. Bu zihniyet bu milletin adını Müslüman yaptı, içini Hristiyan yaptı, aklını da Pagan yaptı. Ama maalesef burada bir de özeleştri yapacağım. Din de alimden, ilimden ayetten çıkıp adetten olmaya başladıkça hakiki müslümanlar kalmadı bu topraklarda. İşte tam bu hakiki müslümanlık kalkıp küllerinden doğup bu gaflet uykusundan uyanmaya çalışan bu milleti tekrar 100 yıllık bir darbeyle uyutmaya çalışıyorlar bunlar. Ben buna sinirleniyorum" ifadelerini de kullandı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN