Toplantıda Meral Akşener'e 'Yeter artık sizden çektiğimiz' dendi!

tv100.com yazarı Latif Şimşek, Altılı Masa toplantısında Temel Karamollaoğlu'nun Meral Akşener'e 'Yeter artık sizden çektiğimiz' dediğini ve İYİ Parti liderinin 'Bana müsaade o zaman' dediğini aktardı. Saadet Partisi Basın Müşaviri Muhammed Vefa iddiaları reddetti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Altılı masa olarak anılan Millet İttifakı’nda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masayı terk etti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in altılı masa ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan açıklamalarının ardından siyasi gündem hareketlendi.

tv100.com yazarı Latif Şimşek, altılı masada dağılmaya giden sürece ilişkin önemli bilgileri tv100 canlı yayınında paylaştı.

Şimşek, “Bir anda ortalık elektrikleniyor. Karamollaoğlu, Akşener’e ‘Yeter artık sizden çektiğimiz’ diyor. Bunun üzerine Meral Hanım masayı terk etmek üzere kalkmış ‘Bana müsaade o zaman’ demiş. Davutoğlu araya girmiş, bir süre sonra ortam yine elektriklenmiş” ifadelerini kullandı.

"ZİKREDİLEN CÜMLENİN GENEL BAŞKANIMIZA ATFEDİLMESİ İFTİRADIR"

Oğuz Haksever, Saadet Partisi Basın Müşaviri Muhammed Vefa’nın açıklamasını aktararak, “Saadet Partisi Basın Müşaviri Muhammed Vefa’dan bir açıklama ‘Toplantı içeriğinin kamuoyunda ifşa edilmesi kabul edilmezdir, zikredilen cümlenin Genel Başkanımıza atfedilmesi iftiradır” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN