Kabine Toplantısından emekliye zam çıkmadı: Cemal Enginyurt isyan etti Kabine Toplantısından emekliye zam çıkmadı: Cemal Enginyurt isyan etti

Yozgatlı vatandaş ocak ayında yapılan çekilişte 1391'inci sırada almayı hak kazandığı Türkiye'nin yerli ve millî otomobili TOGG ile kente geldi.

Yerköy ilçesinde yaşayan, tarım ve hayvancılık yapan Mikail Karabulut, TOGG'a sahip olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.

Ankara'dan teslim aldığı TOGG ile ilçeye gelen Karabulut, gazetecilere, aracın vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

AA-20230908-32099799-32099797-YOZGATLI_VATANDAS_SATIN_ALDIGI_TURKIYENIN_OTOMOBILI_TOGGA_KAVUSTU

Araçtan memnun olduğunu ifade eden Karabulut, "Her yerde şarj istasyonu bulabiliyorum. Şarj konusunda herhangi bir sorun olmadı. Çok güzel araç yapmışlar, yapan mühendislerin eline, koluna sağlık, Allah razı olsun. Her 40 kilometrede bir şarj istasyonu bulunuyor." dedi.

"MEMNUNUM, SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Yolculuk esnasında Togg'u görenlerin selam verdiğini anlatan Karabulut, "Trafikte ilgiden dolayı sıkıntı yaşıyoruz ama olsun. Aracı aldığım andan itibaren sürekli bu araca müşteri çıkıyor. Ben de bu müşteri olan insanları kibar bir şekilde 'Aracı satmak için değil, kullanmak için aldım' deyip teklifleri kabul etmiyorum. Halen de müşterisi çıkıyor. Ben aracımdan memnunum. Satmayı da düşünmüyorum." diye konuştu.

AA-20230908-32099799-32099798-YOZGATLI_VATANDAS_SATIN_ALDIGI_TURKIYENIN_OTOMOBILI_TOGGA_KAVUSTU