Türkiye Japonya voleybol maçı ne zaman? hangi kanalda? Türkiye Japonya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye Japonya voleybol maçı ne zaman? hangi kanalda? Türkiye Japonya voleybol maçı saat kaçta?

Türkiye'nin Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Ermenistan ile 1-1 berabere kalmasının ardından, teknik direktör Stefan Kuntz hakkında sosyal medyada farklı farklı iddialar ve haberler ortaya çıkmıştı.

Kuntz, Ermenistan maçı sonrası “Benim sorumluluk alanım oyuncular. Ben, oyuncularımdan bazı şeyleri beklerim. Oyuncular da A Milli Takım için %100’ünü verecek seviyeye gelmeli. Ben milli oyuncuydum, Almanya’da oynadım. Alman hocası olarak Türk Milli Takımı başında kenardaysam, bu maçları kazanmak için oradayım! Tüm teknik ekibimle beraber çok fazla efor harcıyoruz. Bizim tek hedefimiz Türk Milli Takımı’nı geliştirmek. Bunun için gururluyuz. En çok canımı acıtan konu, oyuncularım %100’ünü vermiyorsa, bu canımı acıtıyor. Sahanın ortasında cevap verilir, röportajlarda değil!” ifadelerini kullanmıştı.

TFF, Ermenistan maçının ardından yoğun bir şekilde eleştirilen Stefan Kuntz ile yolları ayırma kararı almasının ardından Kuntz hakkında bir açıklama yaptı.

TFF, "Bir süredir yazılı, görsel ve dijital medyada yer alan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile ilgili haberler ve iddialar gerçeği yansıtmamaktadır." ifadelerini kullandı.