Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kimler? Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kimler? Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerinde Serra Arıtürk, Ozan Güven ve Ekin Koç'un yer aldığı Taş Kağıt Makas dizisi ikinci bölümüyle adından söz ettirmeyi başardı. Dizinin bir sahnesinde kadınların sırayla dizilip el kaldırması izleyenleri şoke etti. Sosyal medyada çok konuşulan sahnede kadınların aşağılandığı görülürken izleyiciler tepki gösterdi.

Bir sahnede 4 kadının 2 erkek karşısında sıraya dizildiği görülürken oyuncunun kadınlara sokak köpeği muamelesi yapması izleyicileri adeta çıldırttı.

İşte diziye gelen yorumlardan birkaçı;

-8 Mart Kadınlar Günü öncesinde Kanal D'de yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinde kadınlara "köpek gibi içki içirtme" sahnesi tepki topladı.

-Kanal D’nin “Taş Kâğıt Makas” dizisi Güney Kore dizisinden uyarlanmış.

-Kadınları köpek gibi havlatıp, tastan içki içmelerini istemek nasıl aşağılık bir durum. Psikopatlık iyice sınırı aştı.

-Senarist Uğraş Güneş bu bölüm için başka bir şey uyduramadı mı?

-Taş Kağıt Makas o kadar akıcı gidiyorken bu sahne yakışmadı be. Tamam Fecir’e sosyopat ya da psikopat ne dersek diyelim ama böyle bir sahne yerine başka bir sahne ile karakterin geçmişine insek olmuyor muydu illa kadınlar üzerinden mi işlemek zorundayız…

-Ülke de zaten hiç kadın cinayeti tacizi yokmuş gibi bir de bu rezillikleri dizi diye sunuyorlar hangi akla hizmet böyle bir senaryo yazıyorsunuz ya bravo !

-Bu ne edepsizliktir?-

-KADINLARIMIZA köpek benzetmesi yapan Kanal D'deki Taş Kağıt Makas dizisini şiddetle kınıyoruz!
 

Editör: Aliye Tulum