Megastar Tarkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla kutladı. Ünlü sanatçı, ailesinden ve çocukken büyüdüğü koşullardan bahsettiği paylaşımında işçi sınıfının önemine vurgu yaptı.

Serdar Ortaç, konserde olay yarattı! Sahneye sarhoş çıkıp... Serdar Ortaç, konserde olay yarattı! Sahneye sarhoş çıkıp...

Tarkan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum. (Ha inanmam öyle sınıflara filan bu arada. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, kimse kimseden üstün değildir benim gözümde, kalbimde) 60’lı yılların sonlarında çalışmak için Almanya’ya giden işçi bir ailenin çocuğuyum. Zorlu koşullarda var olmaya çalışan kalabalık bir aile içinde büyüdüm ve küçük yaşlarda öğrendim çok çalışarak, emek vererek daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu. Bugün geldiğim noktaya çok çalışarak geldim. Bu noktaya nerden geldiğimi de hiç bir zaman unutmadım, unutmam. Kendime her zaman sahici oldum bu yüzden. Küçük şeylerden mutlu olmayı hep bildim. Her şeyden önce, iyi insan kalabilmeyi. İçimden geldi, bu duygularımı paylaşmak istedim sizlerle bu özel günde."

Megastar'ın samimi sözleri, sosyal medyada büyük ilgi topladı ve hayranlarının takdirini kazandı.

Editör: Nigar Topcu