CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CNN Türk ekranlarında 'Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge' programına konuk oldu. İhraç edildiği CHP'ye geri dönmek için hukuki yollara başvurduğunu söyleyen Özcan, Kılıçdaroğlu karşısında genel başkanlığa aday olmak istediğini belirtti.

Stratejik tehdit nedir? Neler stratejik tehdit olarak sayılır? Stratejik tehdit nedir? Neler stratejik tehdit olarak sayılır?

HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMELİ

Tanju Özcan şunları ifade etti;

''Her doğru her yerde söylenmeli siyasetçi açısından. Ben dedim ki tek başıma kalsam da bunun sonucunda koltuğumu kaybetsem de, başıma bir şey gelse de. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu'nun arkasında hangi güçlerin olduğu belirsiz. Başıma başka şeyler de gelebilir. Bu yola çıkarken bunları da düşündüm. Şimdi Sayın Muharrem İnce'nin başına ne geldi? Muharrem Bey bunu FETÖ'cüler yaptı, CHP'liler yaydı diyor. Yayan kişinin yapan kişiden haberi olur. Siz bir şey yayacaksanız onu kimin yaptığını bilirsiniz.

FETÖ'cü danışmanın var dedim. Bunlardan dolayı bana dava açmadı. Başka paylaştığım bir video yüzünden dava açtı. Hangi FETÖ'cü danışmanım kardeşim demedi.''