Tanju Özcan'dan canlı yayında 6'lı masaya adaylık mesajı!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan canlı yayın düzenleyerek, Altılı Masa'dan kendisinin Cumhurbaşkanı Adayı olarak gösterilmesini istedi. Özcan ''Adayı uzaklarda aramayın'' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bolu Belediye Başkanı Özcan, dün Karabük'te BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya'nın sorularını cevaplamış ve adaylık için mektup yazacağını söylemişti. Özcan, bugün canlı yayın yaparak kendisinin cumhurbaşkanı adayı gösterilmesini istedi.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN'IN AÇIKLAMALARI ŞÖYLE;

“Bugüne kadar yaptığım en ciddi açıklamalar olacaktır.6 lidere ayrı ayrı yazmak durumunda kaldım bu mektubu, az sonra göndereceğim. Bu mektup göreve talip olma ve aynı zamanda meydan okuma metnidir."

AK PARTİ VE MHP SEÇMEMİNDEN YOĞUN DESTEK ALDIM

Ben AK Parti ve MHP seçmeninden de yoğun bir destek almışım, oy almışım. Yaklaşık 20 yıl sonra belediyeyi geri almış olduk. Belediye başkanlığı görevimin 4 yılını tamamladım.Göreve gelmemden bu yana en az 20 anket şirketi Bolu’da araştırma yaptı, 2-3 tanesini ben yaptırdım. Ben hepsinde en başarılı 3 belediye başkanından birisi olarak ölçüldüm. Bunu da 6’lı masa isterse bütün anket şirketlerine sorabilir.Erdoğan’a karşı benden daha çok seçim kazanmış gerçek bir Türk milliyetçisi aday bulursanız ona sözüm yok.

KILIÇDAROĞLU'NUN ADAY TİPLEMESİ BANA UYGUN

Sayın Kılıçdaroğlu’nun tarif ettiği aday tiplemesi bana tamamen uygundur. Adayı uzaklarda aramayın. Bu kardeşiniz aday seçilmesi durumunda 21 yıllık Erdoğan dönemine son verecek.

ERDOĞAN'A MEYDAN OKUYORUM

Kazanacak aday olsun diyorsanız, seçimlerde rüştünü defalarca ispat etmiş, Erdoğan’ı yüzde 65 oyla Cumhurbaşkanı seçildiği Bolu’da açık şekilde hezimete uğratmış olan Tanju Özcan kardeşinize yol veriniz. Ben Erdoğan’a meydan okuyorum”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN