Taner Ölmez cuma günü seyirciyle buluşan 'Hayatla Barış' filmindeki etkili oyunculuğuyla gündemde. Barış Telli’ye hayat veren oyuncu bir youtube kanalına konuk oldu. Konuk olduğu programda şimdiye kadar birçok unutulmaz projede rol alan Taner Ölmez en iyi anlaştığı partnerinin Hazar Ergüçlü olduğunu söyledi. Ergüçlü'nün dizisini izlediğini söyleyen Ölmez, "İnci Taneleri’ni izliyorum. Şahane buluyorum. Hazar şahane dans ediyor. Ayağına taş değmesin" diyerek 'Dilber' karakterini övdü.

Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Başarılı oyunculuğuyla pek çok projede yer alan Taner Ölmez Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuk oldu. Ölmez "En özel partnerin kim oldu?" sorusuna "Hazar Ergüçlü ile iki işte partner oldum. Onun yeri bende biraz farklı. Medcezir dizisinde ikimiz de fazlasıyla toyduk. Daha sonra yine birlikte çalıştık. Aynı mahalledeydik, çok fazla görüştük. Onun yeri ayrı” dedi.


Dilber'in dansıyla büyük ilgi gören İnci Taneleri’ni de izlediğini belirten ünlü oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:
"İnci Taneleri’ni izliyorum. Şahane buluyorum. Hazar şahane dans ediyor. Çok yetenekli bir kız. Ayağına taş değmesin. İnşallah böyle devam etsin, devamlı edecek zaten. O güzellikte, o yetenekte, o saflıkta. O temizlikte. Çok candır. Benzeriz biraz kara kızla."

Editör: Nigar Topcu