Malatya'da korkutan deprem! Kandilli açıkladı Malatya'da korkutan deprem! Kandilli açıkladı

Aydın'ın Efeler ilçesinde dün gece saat 03.45 sıralarında bir taksi şoförünün aldığı M.Ç. isimli ön koltukta oturan bir kadın müşteri önce taksiciye küfretmeye başladı.

Şoförün uyarısını dikkate almayan kadın yolcu, küfürlerine devam ederek, “Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar ya, vursunlar. Senin gibi adamları vursunlar." ifadelerini kullanmıştı.

ŞOFÖR ŞİKAYETÇİ OLDU

Taksi şoförü Mehmet Cihan, Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğine giderek kendisine hakaretlerde bulunan kadından şikayetçi oldu.

TAKSİCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

M.Ç. isimli kadın tüm taksicilerden özür dileyerek gazetecilere şu açıklamalarda bulundu:

Çok üzüldüm ve çok mahcubum. Bu konu hakkında ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu üzüntümü kelimelerle bile ifade edemem. Bir yerden arkadaşlarla birlikte çıktık ve taksiye bindik. Taksici tarif ettiğimiz sokaklardan bir, iki defa geçince sinirlendim. Taksimetrenin de fazla yazdığını düşünerek bu nedenle sıkıntı yaşandı. Taksi şoförü 'Ben buraları tam bilmiyorum' dedi.

"KENDİMDEN NEFRET ETTİM"

Benim de ağzım biraz küfür konusunda durmaz. Mizacı şekilde küfrederek, bilmesi gerektiğini neden bilmediğini söyledim. Ancak taksiden indiğimde, söylediğim sözleri ben bile görünce hakikaten kendimden nefret ettim. Bütün toplumdan ve tüm taksici camiasından özür diliyorum.

Telafi edebileceğim bir durum varsa her zaman hazırım. Ama isteyerek söylenmiş, yapılmış bir şey değil bu. Tüm gün çalıştığım gecenin stresinden kaynaklanmış, bu nedenle söylemiş olabilirim. Keşke böyle bir şey söylemeseydim. Taksi şoförü arkadaşımı tanımıyorum ama ondan da özür diliyorum.

Editör: Amine Ebrar