Survivor All Star 2024, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu yılın oldukça olaylı geçtiği ve kaosların ve tartışmaların hat safhada olduğu bir sezon olarak öne çıkıyor.

Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı! Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı!

Dominik'e polis baskınına neden olan yarışmacı Seda Aktuğlu, Survivor All Star 2024'ün en çok konuşulan olayıydı.

Survivor'un yeni fragmanında Acun Ilıcalı ile Hakan Hatipoğlu arasında geçen diyalog ise 'İkinci Seda Vukuatı mı' dedirtti. Yeni fragmanda, tıpkı Seda Aktuğlu'nun vukuatına benzer bir olayın yaşanacağının sinyalleri veriliyor. Özellikle Hakan Hatipoğlu ile Acun Ilıcalı arasında geçen diyalog dikkat çekiyor.

Riske Giriyorsun

Ilıcalı'nın Hatipoğlu'na "Sever misin iletişim ödüllerini?" diye sormasıyla başlayan ilginç diyalog, "Çok oldu mu ailenle konuşmayalı?" sorusu ile devam ediyor. Hatipoğlu'nun yüzündeki ifade bir şeylerin yolunda gitmediğini kanıtlar nitelikte olsa da Acun Ilıcalı sorularına devam ediyor.

Ilıcalı'nın "Güzel ödül kazanmışsın maşallah, riske giriyorsan negatif tarafını da göze alacaksın" cümleleri Hakan Hatipoğlu'nu resmen şaşırtıyor.

Tüm konseyi şoke eden bu diyaloglar akıllara "Hakan Hatipoğlu Rio ödülünde ailesini mi aradı?" sorusunu getiriyor.

Editör: Şevval Başçakır