Milyonlarca futbolsever Süper Lig'in bitmesinin ardından adeta depresyona girdi. Vatandaşlar Süper Lig 2023-24 sezonunun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte futbolseverler takımların yeni sezon transferlerini heyecanlı bir şekilde araştırıyor. Nefes kesen bir sezonun ardından bu sefer de takımlar sahada değil masada yarışa başladı. Yeni sezon öncesi takımlarını güçlendirmek için transefer çalışmalarını tüm takımlar tüm hızıyla devam ettiriyor. İyi bir kadro ile önümüzdeki sezon hem şampiyon hem de Avrupa'ya gitmek isteyen takımlar şimdiden hazırlıklara başladı. Süper Lig'in 2023-24 sezonunda kim şampiyon olacak? Sizler için Süper Lig'in ne zaman başlayacağını araştırdık.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in yeni sezonunda ilk maçların ne zaman oynanacağını açıkladı. İşte detaylar...

SÜPER LİG NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Süper Lig ve TFF 1. Lig'in maçları 11-12-13-14 Ağustos'ta ilk maçların oynanmasıyla başlıyor.

Nikki Catsouras kimdir, neden öldü, nasıl öldü? Nikkie Catsouras olayı... Nikki Catsouras kimdir, neden öldü, nasıl öldü? Nikkie Catsouras olayı...

Sezon sonu düzenlenecek olan 2024 Avrupa Şampiyonası'nı dikkate alarak bu sene Süper Lig 19 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek.

Türkiye Futbol Federasyonu önümüzdeki günlerde yeni sezon fikstür çekimi ve sezon planlamalarını açıklaması bekleniyor.