Güzel sunucu Hande Sağıroğlu, İstanbul'un göbeği Nişantaşında sözlü tacize uğradı. Bir vatandaşın "Çok güzelsin yaaa." diye laf attığı Sunucu Sarıoğlu sözlü taciz sonrası çileden çıkarak adamın üzerine yürüdü. Ünlü sunucu kendisini rahatsız eden şahsa "Sen sağa sola kafana göre laf atma hakkını nereden buluyorsun. Seni buradan aldırırım." diyerek sert tepki gösterdi.

unlu-sunucu-hande-sarioglu-sokakta-sozlu-tacize-16284984_4950_m

Filme itiraz etmişlerdi... Neşet Ertaş'ın oğlu: Babamın vasiyetini satmadık Filme itiraz etmişlerdi... Neşet Ertaş'ın oğlu: Babamın vasiyetini satmadık

SAĞA SOLA LAF ATMA HADDİNİ KİMDEN ALIYORSUN

Snop Magazin'e konuşan Sarıoğlu, "Nişantaşı'nda yürüyorum, herifin biri ben önünden geçerken 'çok güzelsin yeaa' diye bana laf söyledi. Ben de hiç lafımı esirgemem böyle durumlarda. Döndüm, üstüne yürüdüm, sen hayırdır, böyle rahat rahat sağa sola laf atma hakkını, haddini kimden alıyorsun, seni buradan aldırırım dedim! Hemen yan çizdi, ben sana söylemedim diyor, yanından erkek geçiyor o esnada ve utanmadan ona söyledim diyor. Böyle densizleri sokak ortasında hiç edeceksin. Lafı ağzının ortasına yapıştıracaksın ki bir daha had bulamayacaklar öyle rahat rahat sokaktan geçen kadınlara dil uzatmaya. Ben hiç affetmem, bunu gibi erkeğim diye ortalarda gezenlere hadlerini bildiririm. Kimse de susup başını yere eğip geçip gitmesin." şeklinde konuştu.