Netfilx'in düzenlediği hayran festivali Tudum'da bir çok dizi yapımı ikinci sezon hakkında bilgi verdi. Yayınladığı günden itibaren çok konuşulan Squid Game ekibi de fetival'de hayranlarıyla buluştu. Dizinin oyuncuları ikinci sezonda diziye Lee Jung-Jae'ye katılacak oyuncuların isimleri duyruldu.

Ödüllü yönetmene hapis cezası: Gerekçe muhalefete destek! Ödüllü yönetmene hapis cezası: Gerekçe muhalefete destek!

Netfilx'in Brezilya'nın São Paulo kentinde düzenlediği küresel Tudum hayran etkinliğinde, platformun birçok dizi yapımı ikinci sezon müjdesini ve hikayeye katılacak yeni karakterlerin haberini verdi.

Squid Game, 17 Eylül 2021'de Netfilx platformunda büyük bir çıkış yaptı. Küresel bir fenomen haline geldi. Dizi 28 günde 1,68 milyor saatin üzerinde izlemeye ulaştı. 111 milyon hesaba ulaşarak Netfilx'te 100 milyon üyeyi aşan ilk yapım oldu.

Oyuncu Jun-Jae, bu yıl ikinci sezonun yapımına başlanacak dizide yönetmen ve yapımcı koltuğuna geri oturan Hwang Dong-hyuk ile yeniden çalışacak. Diziye Lee Byung-hun, ön adam ve Wi Ha-jun polis dedektifi  olarak geri dönecek. Gong Yoo'da oyuncu kadrosunda yer alacak. Yim Si-Wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon, Yang Dong-Geun, diziye yeni katılacak oyuncular listesi içinde.