Sosyal medyada gerçekleştirilen bir sokak röportajında, "Türkiye hangi iki kıtayı birbirine bağlar?" sorusuna genç kadın, "Ben pavyonda çalışıyorum bu sorunun cevabını nereden bileyim?" deyince bir anda sosyal medyada  çok konuşuldu.

Sosyal medyadan paylaşılan bir sokak röportajına ait görüntüler kullanıcılar tarafından viral oldu. Görüntülerde ''Türkiye hangi iki kıtayı birbirine bağlar?" sorusunun yöneltildiği genç bir kadın, "Ben okuma yazmayı öğrendim okulu bıraktım, pavyonda çalışıyorum. Ben bu sorunun cevabı nereden sana vereceğim? Nereden bileyim ben bu coğrafya bilgilerini? Okuyamadım. Gezemedim ki. İstanbul'da doğdum büyüdüm. Gözümü açtım Ankara'da pavyonda çalışıyorum." cevabını verdi.

Filmlerde yansıtılanlar doğru mu? sorusu üzerine, pavyonların göründüğünden çok farklı olduğunu söyleyen genç kadın, "Asla göründüğü gibi değil. Heves ediyorlarsa bunun bir perde arkası da var. Görürlerse hemen kaçarlar. Asla görüldüğü gibi değil güzelleştirmesinler böyle şeyleri" dedi.

İstanbul’da, iki grup arasında silahlı kavga! Ölü ve çok sayıda yaralılar var İstanbul’da, iki grup arasında silahlı kavga! Ölü ve çok sayıda yaralılar var

Editör: Gülşah Yıldız