"Dizüstü edebiyatı" adı verilen kitaplarıyla ve sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren fenomen Pucca’nın, eski eşi oyuncu Serhat Osman Karagöz'den olan 6 yaşındaki oğlu Batı, üçüncü kattan düşerek yaralandı.

Instagram hesabından oğlunun sağlık durumunu soran takipçilerine teşekkür eden Pucca, Batı'nın son durumu hakkında bilgi verdi.

'KIRIKLARIN DURUMU BİRAZ CİDDİ AMA GEÇECEK'

Pucca, çok üzgün olduğunu söyleyerek, şu paylaşımı yaptı:

"Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha hastanede kalacağız. Eminim kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler."