Fox Tv'de yayınlanacak olan "Bu Tabak Kimin?" programının sunuculuğunu üstlenen Songül Karlı izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki "Bu Tabak Kimin?" programı ne zaman başlıyor? Bu Tabak Kimin? programının konusu ne? İşte Songül Karlı 'Bu Tabak Kimin?' programının başlama tarihi ve tüm detaylar..

4 Eylül'de ilk bölümüyle ekranlarda olacak yarışmanın tanıtımı sosyal medyada gündem oldu. Programda, beş kişiden oluşan iki takımdan her gün iki kişi yemek yapıp sunacak. Diğer yarışmacılar ise yapılan yemeğin kime ait olduğunu bilmeden ellerinde bulunan 1500 lirayı en beğendikleri tabağa istedikleri gibi dağıtacaklar. Böylece rakip ya da kendi takımından yarışmacılar, beğendikleri tabağın sahibine ödül kazandıracak.

Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde Süleyman Soylu detayı! Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde Süleyman Soylu detayı!

Her haftanın sonunda kazanan takımın hafta boyunca topladığı ödülüne sahip olacağı yarışmada kaybeden takımın kaybettiği paralar ellerinden alınarak ayın en çok kazanan yarışmacısına verilmek üzere bir kutuda toplanacak. Ay sonunda kutudaki ödül, final yarışında birinci olacak tek bir kişiye verilecek.