Oscar adayı Kuru Otlar Üstüne seyirci karşısında! Oscar adayı Kuru Otlar Üstüne seyirci karşısında!

Get Out (Kapan) 2017

Kız arkadaşı Rose'un ailesi ile tanışmak için bir çiftliğe giden Chirs, ailenin ve çevrenin absürt davranışları karşısında gerilir. Çiftlikten kolay kolay ayıralamayak olduğu gerçeği, Chirs'in ailenin en korkunç gizemli sırrının kurbanı olur.

Ex Machina 2014

Nathan Bateman, bir yazılım şirketinde çalışmaktadır. Bir gün terfi alan Nathan, şehirden uzaktan, şirketin sahibiyle birlikte yapay zekaya sahip robot üretmek için çalışır. Robot'un gerçekçiliği, patronun uygunsuz hareketleri Nathan Bateman'nın robot Vikander ile yakınlık kurmaya iter. 

Fresh (Taze) 2022

Noa, flört uygulaması üzerinden tanıştığı Steve ile bir gün bir markette karşılaşır. Yakınlık kuran ikili daha sonra vahşi bir duruma doğru sürüklenir. Noa, Steve'in kurbanı olur.

Smile (Gülümse) 2022

Tramvatik bir hastasında etkilenen Doktor Rose Cotter, korkunç, anormal olaylar yaşamaya başlar.7

Scream 5 (Çığlık) 2022

Scream serici uzun bir aradan sonra devam ediyor. Bu yıl altınıcı serisini çıkartan film, 1996 yapımı ilk filmden sonra yüksek seyirci beğenisine uyaşan tek film.

The Menu (Menü) 2022

The queens gambit dizisiyle ün kazanan Anya Taylor Joy'un başrolde olduğu filmde, ihtişamlı yiyeceklerin, robotlaşmış çalışanların ve garip müşterilerin bir adada otoriter bir şefin oyununa katılmasını anlatıyor.