Sokak röportajında AKP'nin 22 yıldır nasıl iktidarda kaldığını açıkladı!

Sokak röportajında konuşan bir vatandaş gündeme bomba gibi düştü. Röportajda 22 yıldır AKP'nin iktidarda nasıl kaldığını açıklayan vatandaşlar izleyenleri şaşırttı. İşte o açıklama...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sokak röportajında çekilen bu video gündeme bomba gibi düştü. Bir vatandaş AKP'nin 22 yıl boyunda iktidarda nasıl kaldığını açıkladı.

İşte o sözler;

"Bu iktidar bana göre 22 yıl boyunca ne siyasal ne sosyal ne ekonomik ne kültürel sorunları çözmemiştir. Çünkü çözebilecek bilgi, birikim, öngörü ve liyakat yok. Başarılı olduğu bir şey var, 22 yıl boyunca medyayı ele geçirdi. Gerçekleri perdeleyen yalan üzerine algı yaratarak bu algıyı iyi yönettiler. Üstünü dinle imanla bayrakla iyi örttüler Muhalifleride bir algı yaratarak terör örgütü yandaşı olarak etkisiz hale getirdiler. Çok sıkıştıklarında da dış güçler hayali güçler yarattılar. 4 tane şeyi iktidar 22 yıl boyunca çok iyi yönetti. Toplumun bilgisizliği, yoksulluğunu, dini inancını ve bayrak sevgisini çok iyi yönetti. Sokakta AKP diyenler yardımları kesilmesin diye sahip çıkıyorlar. Ekonomik olarak yoksulu belli yardımlarla kendine bloke etmiş seçmeni. Toplumun dini inancını kullanıyor. Çok daha sıkışınca diyaneti kullanarak zamları allah yapıyor diyor."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN