Hastalığı sebebiyle hayranlarını endişelendiren Ufuk Özkan son halini paylaşarak sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Sanat camiasının sevilen ismi Ufuk Özkan'dan hayranlarını üzen haber gelmişti. Verdiği kilolarla adından söz ettiren oyuncunun ciddi bir rahatsızlığın içinde bulunduğu öğrenilmişti. Özkan'a Siroz teşhisi konmuştu.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ ÇÖKERTTİ

Yer alacağı bir proje için sıkı bir diyet uygulayan ve Hollywood diyeti ile zayıflayan Özkan, sağlığı bozulunca yanlış bir diyet programı ile bağışıklık sistemini çökerttiğini farketmişti. İstediği kiloya ulaşan Özkan sağlığından oldu. Siroz sebebi ile daha da fazla kilo veren Ufuk Özkan hayranlarını ve sevenlerini üzdü. 

17 KİLO VERDİ

17 kilo veren Ufuk Özkan'ın hastalığı sirozla kalmadı. Sevilen oyuncunun karaciğerleri iflas etti. Uzun süredir sağlık sorunları olan Özkan doktora başvurdu. Yakın dostları tarafından sevgi çemberine alınan Özkan'ın nakil için sıraya girdiği öğrenildi . 12 ay içinde nakil olması gerektiği belirtildi.

Ufuk Özkan'dan yeni paylaşımlar geldi: 

0x0-siroz-oldugu-ortaya-cikan-ufuk-ozkan-son-halini-paylasti-organ-nakli-bekleyen-ufuk-ozkana-hayranlarindan-mesaj-1689576543537-1

Hastalığının 3. evre değil ikinci evre siroz olduğunu açıkladı. Çıkan haberlerdeki halinin geçen seneki çok zayıfladığı dönemden olduğunu belirten oyuncu son halini sevenleriyle paylaştı.

Umut Özkan, ağabeyinin durumu ile ilgili sosyal medyadan hesabından ifadelere yer verdi:

"Canım abiciğim benim, inşallah bulacağız nakli ve sağlığına kavuşup tekrardan sevenlerinle birlikte olacaksın. Yüzündeki gülümseme hiç solmasın. Şu dönem herkesin desteğine ihtiyacımız var. Lütfen paylaşalım. Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın."

HOLLYWOOD DİYETİ NEDİR?

İtalya onu konuşuyor! Kanser tedavisi gören Tanyeli podyuma çıktı İtalya onu konuşuyor! Kanser tedavisi gören Tanyeli podyuma çıktı

Ünlülerin uyguladığı diyet, 1 ayda 12 ile 16 kilo arasında zayıflamayı amaçlamaktadır. Madonna, Catherine Zeta Jones, Carmen Electra ve Sharon Stone gibi ünlüler Hollywood diyetini tercih etti. Diyete 1 ay devam edenler 12 ila 16 kilo arasında zayıflayabiliyor. Diyetin temel amacı sıvı alma üzerine. Haftanın 2 günü peş peşe sadece meyve suyu içilmesi isteniyor. Ayrıca günde en az 8 bardak da su tüketiliyor.