Temmuz ayında dünya çapında vizyona girecek 6 filmden 1 tanesi yerli korku filmi.. Hangi filmler vizyona giriyor..

ikinci-goruste-ask-filmi-12942812_amp

İkinci  görüşte aşk - 7 Temmuz Cuma günü tekrar vizyonda

2009 yılında Raphael, zamanını en yakın arkadaşı Felix ile geçiren ve ilk bilim kurgu romanını bitirmeye çalışan bir lise öğrencisidir. Bu dönemde tanıştığı Olivia ile aşk yaşamaya başlayan Raphael, ilham kaynağını da bulmuş olur. Aradan geçen on yılın ardından takvimler 2019 yılını gösterdiğinde genç adam en çok satan kitapların yazarı haline gelir. Bu on yıllık süreçte Olivia ile evlenen Raphael, zamanını sadece kitaplarına ayırdığından evliliğinde sorunlar yaşamaya başlar. Son kitabını bitirmesinin ardından kararını veren Raphael, Olivia’ya ayrılmak istediğini söyler. Raphael, ayrılık konuşmasını yapmasının ertesi günü sabah uyandığında kendisini alternatif bir gerçeklikte bulur. Raphale, bir okulda öğretmen olarak çalışan ve aynı okulda öğretmen olan Melanie ile ilişkisi olan bir adamdır, ayrıca Oivia da kendisini tanımayan ünlü bir piyanisttir. Bu dünyayı gerçek olarak kabullenemeyen Rapheal, geri dönüp önceki yaşamını kurtarmak için harekete geçer.

ölümcül çarpışma

Ölümcül Çarpışma - 7 Temmuz Cuma günü vizyonda

Ölümcül Çarpışma, Jackie Chan’in hayat verdiği Çinli bir özel güvenlikçinin hayatına odaklanıyor. Orta Doğu’daki Çin merkezli bir petrol rafinerisi saldırıya uğradığında güvenlikçiden petrol işçilerini oradan kurtarması istenir. Saldırganların amacının petrol çalmak olduğu anlaşıldığında güvenlikçi, Amerikalı eski bir bahriyeliyle iş birliği yaparak saldırganları durdurmaya çalışır.

2153319

Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı 7 Temmuz Cuma günü vizyonda

Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı, iblislerini dindirmek için korkunç olaylarla yüzleşmek zorunda kalan Josh ve Dalton’un hikayesini konu ediyor. Josh ve üniversite çağındaki Dalton, artık yaşadıkları kabusu arkalarında bırakıp, iblislerinden kesin olarak kurtulmaya kararlıdır. Josh ve Dalton bu amaçla, ailelerinin karanlık geçmişi ve yeni, daha güçlü bir dizi korkunç olayla yüzleşip, kırmızı kapının arkasında saklanan Öte’nin daha derinlerine gitmelidir.

5037484

İfrit-i Musallat - 7 Temmuz Cuma günü vizyonda

Mazoşist biri olan Atilla, tuhaf düşünecelere sahiptir. O, üç cin genine sahip olursa ölümsüz olacağına inanır. Bu amaçla da yakaladığı cinleri, sahibi olduğu otelde konaklayan müşterilerine yedirip, onları cine dönüştürerek birbirlerini yemelerini sağlar ve bunları da odalara kurduğu gizli güvenlik kameralarından izler. Yeni evlenen ve balayı için Atilla'nın oteline giden Asiye ve Eray, onun yeni kurbanları olur. Otelde hapsedilen Asiye ve Eray, kendilerini büyük bir kabusun içinde bulurlar.

52962938802_cc51fd9a0d_m

Aşık Veysel topraktan yapılan dev portre ile anıldı Aşık Veysel topraktan yapılan dev portre ile anıldı

Ren Altını - 7 Temmuz Cuma günü vizyonda 

Ren Altını, Giwar Hajabi namı diğer Xatar’ın gettodan müzik listelerinin zirvesine uzanan hayat yolculuğuna odaklanıyor.