AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 49.52, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ise yüzde 44.88 oranında destek bulduğu seçimde Sinan Oğan, tercihini iktidar tarafına geçerek göstermişti. Çok konuşulan tercihin ardından ise Sinan Oğan sessizliğe büründü. 

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, tartışma yaratacak bir iddiayı gündeme getirdi.  Deniz Zeyrek Sinan Oğan'ın seçimlerden sonra arabasını değiştirdiğini 12 milyon liralık bir Alman arabası aldığını iddia etti.

İşte Deniz Zeyrek'in açıklamaları;

'12 MİLYON LİRALIK BİR ALMAN ARABASINA BİNİYOR ARTIK'

"Aynı zamanda hemşehrim olan yakın bir arkadaşım, geçenlerde 'Biliyor musun Sinan Oğan seçimlerden sonra arabasını değiştirdi. 12 Milyon liralık bir Alman arabasına biniyor artık' dedi" ifadesini kullanan gazeteci, şöyle devam etti:

"Ben gayet normal karşıladım. Mensubu olduğu Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı göçmen konusunda yeniden 'mültecilere olan ev sahipliğine aynen devam edeceğiz' noktasına gelmesine Oğan ya itiraz edecekti ya susacaktı. Demek ki susmayı tercih etti.

Kabine toplantısı sonrası kritik açıklamalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonun ateşi düşmeye başladı" Kabine toplantısı sonrası kritik açıklamalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonun ateşi düşmeye başladı"

Arkadaşım şöyle bir detay verdi: 'Sordum, ‘Iğdırlı bir galericinin arabası' dedi. (...)"

Editör: Aliye Tulum