ATA İttifakı'nın adayı Sinan Oğan Kemal Kılıçaroğlu'nun yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Oğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ben çekilseydim 2. tura kalmazdı. Kendi başarınız gibi göstermeyin" ifadelerini kullandı. 

Cemal Enginyurt'tan "İzmir kokuyor" diyen Meral Akşener'e sert sözler Cemal Enginyurt'tan "İzmir kokuyor" diyen Meral Akşener'e sert sözler

SİNAN OĞAN : BENİM BAŞARIM
ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu çıkışına tepki geldi. İkinci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen Oğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Afedersiniz ama Sayın Kılıçdaroğlu,seçimlerin 2. tura kalmasını biz sağlamıştık. Sizin taraftarlarınız seçimden önce Muharrem İnce'ye yaptıkları linci bana da yaptılar ve ben de eğer bu linç karşısında Sayın İnce gibi çekilmiş olsaydım seçimler ikinci tura kalamıyordu. İlk turda Sayın Erdoğan balkon konuşması yapmış olacaktı. Şimdi kalkıp seçimlerin ikinci tura bırakılmasını kendi başarınız olarak göstermeniz biraz tuhaf olmuş" ifadelerine yer verdi.

İşte Sinan Oğan'ın o paylaşımı;