Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalması halinde kimse destek verecekleri hakkında katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Zafer Partisi, Adalet Partisi, Ülkem Partisi ve Türkiye İttifakı Partisi'nden oluşan Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Cumhuriyet Gazetesi Genel Müdürü Can Uğur'un canlı yayın konuğu oldu.

Selahattin Demirtaş'ın cumhurbaşkanı adaylığı iddiasına HDP'den cevap Selahattin Demirtaş'ın cumhurbaşkanı adaylığı iddiasına HDP'den cevap

Hangi ittifaka destek verecekleri konusunda açıklama yapan Sinan Oğan 'İstişare yapacağız. Bize imza ve oy verenlere soracağız. O gün hangi ittifakın daha milli duruş sergilediğine bakıp karar vereceğiz. Son günlerde bir aforizma var onu söylemek isterim cehennemin kapılarının kapattırılması gerektiğine inanırız ve buna gücümüz olacaktır. İkinci turda cennetin kapılarını biraz aralama girişimimiz olur. Cenneti vaadetmek haddimiz değil bizim. Ama cehennemin kapılarını kapatmak için gücümüz olacak'' dedi.