Sinan Engin'den Ronaldo'nun deprem duyarsızlığına sert sözler!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depreme birçok ünlü isim kayıtsız kalmamıştı. Gözlerin aradığı ama duyarsız kalan Cristiano Ronaldo'ya Türkiye'den tepki yağdı. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Ronaldo için Sinan Engin, 'Sana bir çay bir gazoz bile vermezler unutma bunu.' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen 2 büyük depremden 11 il etkilenirken Türkiye'den ve dünyadan pek çok ünlü isim yardım çağrılarına kulak verdi.

Tüm dünyadan yardımlar gelirken dünya yıldızı Cristiano Ronaldo'dan depremle ilgili hiçbir açıklama ve çağrı ile karşılaşılamadı.

Birçok oyuncu attıkları golden sonra çok büyük sevinçler yaşamazken Ronaldo'nun golünden sonra aşırı sevinç hareketleri göstermesi büyük tepkilere neden oldu.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında bu konuya değinildi. Programın yorumcusu Sinan Engin, Ronaldo’ya “Para göndermene gerek yok. Senin parana ihtiyacımız da yok. Bir tane baş sağlığı mesajı atabilirdin. Demek ki sen Türkiye’yi hiçe sayıyorsun. Bakalım daha sonra bu ülkeye gelebilecek misin. Sana bir çay bir gazoz bile vermezler unutma bunu." dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN