Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı! Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı!

Müjdeli haberi dizinin Nilay'ı Feyza Civelek verdi. Annesinin dizinin senaristi olması nedeniyle zaman zaman "torpilli" imalarını duyan Civelek, Birsen Altuntaş'a verdiği röportajda, Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu'nun aralarındaki buzları erittiğini açıkladı. 

Civelek, “Daha önce bir arkadaşlıkları oldu, sonra araları bozuldu. Cannes’da barıştıklarına çok sevindim. Doğukan, olgunluk gösterip barışmak için bir adım attı. İkisi de ekip arkadaşı oldukları için iyi anlaşmaları gerektiğini düşünüyorum. Umarım bir daha sorun yaşamazlar,” dedi.

Türkoğlu ve Güngör'ün daha önce sevgili olduğu iddiaları gündemdeydi. Ancak aralarının açılması ve ardından Türkoğlu’nun öpüşme sahnelerinde oynamak istememesi üzerine ikilinin soğukluk yaşadığı öne sürülmüştü. Şimdi ise barıştıkları haberinin gelmesi, dizi hayranlarının yüzünü güldürdü. 

Bakalım bu barışma, Kızılcık Şerbeti dizisinin dinamiklerine nasıl yansıyacak ve ikili arasında yeni bir romantik bağ kurulacak mı?  

Editör: Nigar Topcu