Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, Bodrum hakkında yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oldu. SHOW TV’ye verdiği röportajda Bodrum'daki sınıf farkının daha az olduğunu söyleyen Sam, "İster fakir ol, ister orta halli, ister zengin. Herkesin başını sokacak bir evi varsa, bahçeli, iki katlı evlerde eşit koşullarda yaşıyor!" dedi. Ancak bu sözleri, sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bodrum'da Sınıf Farkı Yok Mu?

Şevval Sam, Bodrum'u ne kadar çok sevdiğini dile getirirken, şehrin en güzel tarafının sınıf farkının çok daha az olması olduğunu belirtti. Sam, röportajında şunları söyledi:

“Bodrum’un en sevdiğim tarafı sınıf farkı çok daha az. İster zengin ol ister orta halli ister fakir herkesin burada eğer başını soktuğu bir evi varsa mutlaka bahçesi var, iki katlı. Büyük apartmanlar, gökdelenler olmadığı için herkes eşit koşullarda, üç aşağı beş yukarı yakın koşullarda yaşıyor. Bunu çok seviyorum.”

Sosyal Medya Ayağa Kalktı!

Şevval Sam’ın bu sözleri, sosyal medyada adeta bir bomba etkisi yarattı. Kullanıcılar, Sam'ın Bodrum'daki yaşam koşullarını idealize eden bu yorumlarına tepkisiz kalmadı. Bazı kullanıcılar, "Biz fakirler evde", "Yazık kafası gitti", "Ya bu nasıl yorum" gibi sert eleştirilerde bulundu.

Şevval Sam Ne Demek İstedi?

Şevval Sam'ın, Bodrum'daki yaşamın daha eşitlikçi olduğunu vurgulamaya çalışsa da, bu ifadelerinin pek çok kişi tarafından yanlış anlaşıldığı ve gerçeklikten uzak bulunduğu görülüyor. Sosyal medya, Sam’ın bu açıklamalarını tartışmaya devam ederken, ünlü sanatçıdan henüz bir açıklama gelmedi.

Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Ünlü sanatçının sınıf farkı hakkındaki sözleri, Bodrum'daki yaşam standartlarını abartılı ve gerçek dışı bulan pek çok kişi tarafından eleştirildi. Sam'ın bu tepkilere nasıl yanıt vereceği ise merakla bekleniyor.

Editör: Nigar Topcu