Bugün ATA Ittifakı Cumhurbaşkanı Adayı Yardımcısı Sevda Özbek, 14 Mayıs seçimleri için saha çalışmaları kapsamında Dünya Çorumlular Konfederasyonunu ziyaret etti.

Sn. Sevda Özbek yapmış olduğu ziyarete ; Türkiye İttifak Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Özgür Solak, Türkiye İttifak Partisi İstanbul İl Başkanı Sn. Mustafa Remzi Solak ve Türkiye İttifak Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Sn. Bünyamin Akgöz ile birlikte katıldı. 

SEVDA ÖZBEK DÜNYA ÇORUMLULAR KONFEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Yardımcısı Sn. Sevda Özbek , Dünya Çorumlular  Konfederasyonu Genel Başkanı Sn. Metin Akkuş ve Genel Bşk Yrd'cıları ile verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade etti. 

Sn. Sevda Özbek, Dünya Çorumlular Konfederasyonunun, Türkiye ve Yurtdışı yapılanmaları ayrıca STK'ların Türkiye’deki yapılanmaları ve yaşanılan sıkıntılar hakkındaki görüşmeden dolayı ziyadesiyle memnuniyet duyduklarını ifade etti. 

Ziyaret sonunda Dünya Çorumlular Konfederasyonu Genel Başkanı Sn. Metin Akkuş, ATA İttifakı  Cumhurbaşkanı Adayı Yardımcısı Sevda Özbek’e ve ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sn. Sinan Oğan’a başarı diledi.