Ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. "Kızılcık Şerbeti" dizisinde canlandırdığı "Abdullah Ünal" karakteriyle tanınan usta oyuncu, bir süre önce yaşadığı bazı şikayetler nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Beynindeki bir damarda kanama tespit edilmesi üzerine acil ameliyata alınmış ve iki kez operasyon geçirmişti.

Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Tedavi sürecine devam eden oyuncunun bir süre daha ekranlardan uzak kalacağı ve geçici hafıza kaybı yaşadığı bildirilmişti. "Abdullah Ünal" karakterinin dizide Ahmet Mümtaz Taylan tarafından canlandırılacağı açıklanmıştı.

Taburcu Olacak

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre; Settar Tanrıöğen'in hafızasındaki sıkıntıyı atlatarak iyileşme sürecinde olduğu ve haftaya taburcu olacağı bildirildi. Usta oyuncunun diziyle ilgili gelişmeleri takip ettiği ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.
 

Editör: Şevval Başçakır