Serenay Sarıkaya'nın Şahmaran'da yılanla ilişki sahnesi olay oldu!

Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in başrolde olduğu Şahmaran dizisi sosyal medyayı salladı. Serenay Sarıkaya'nın yılanla cinsel ilişki sahnesi ortalığı karıştırdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şahmaran dizisinde iç çamaşırlı halleriyle sık görünen Serenay Sarıkaya'nın orgazm sahnesi olay oldu. Dizinin 8 bölümlük ilk sezonunun yayınlanmasının ardından Serenay Sarıkaya gündeme oturdu.

ŞAHMARAN'IN ŞAHSU'NUN CESUR SAHNELERİ

Uyku sahnesiyle açılan 3. bölümde Şahmaran'ın Şahsu'nun yatağına yılan girdi. Yılanla adeta cinsel ilişkiye giren Serenay Sarıkaya'nın sahneleri sosyal medyanın gündemine girdi. Kimi seyirci bu sahneleri gereksiz bulurken kimi seyirci ise güzel oyuncunun oyunculuğunu başarılı buldu.

ŞAHMARAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Şahmaran dizisi, yıllar önce annesini terk eden dedesi ile yüzleşme kararı alan Şahsu'nun kendisini sıra dışı ve gizemli bir topluluğun içinde bulmasıyla başlıyor.

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağladır. İnsanların ve yılanların...

Şahsu (Serenay Sarıkaya), annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN