Seçim öncesinde Ekrem İmamoğlu'na verdiği desteği açıklayan Seren Serengil, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamayla gündeme geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, oyların %50'sini alarak AK Partili rakibi Murat Kurum'a yaklaşık 1 milyon oy fark attı.

Seçim sonrası birçok ünlü isim gibi Seren Serengil de sosyal medyadan paylaşımlarını esirgemedi. Özellikle Sinan Akçıl'la yaşadığı polemikle dikkat çeken Serengil, sonuçlar netleşmeye başladığında yeni bir paylaşımda bulundu.

Hadise'nin kalça dansı olay oldu: Beğeneni de çok eleştireni de Hadise'nin kalça dansı olay oldu: Beğeneni de çok eleştireni de

Sinan Akçıl'ın seçim paylaşımı Seren Serengil'i sinirlendirdi: Ya ne dönek bir adamsın Sinan Akçıl'ın seçim paylaşımı Seren Serengil'i sinirlendirdi: Ya ne dönek bir adamsın

Sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda Serengil, Murat Kurum'a hitaben şunları söyledi: "Sayın Kurum, 'Hayvanları toplatacağım, bir tane bile köpek bırakmayacağım' demiştiniz. Bu sonucun birçok nedeni var tabii ki, o ayrı. Ama bu sonucun en büyük başlangıcı, hayvanları oraya hapsetmenizdi. O hayvanlara zulmettiniz. Bugün yaşanan sonuç, o hayvanların duaları ve Allah'ın kızgınlığıyla gerçekleşti. Ne oldu hayvanlar orada, hayvanseverler burada. Artık siz yoksunuz, bu Allah'ın takdiri."

Editör: Nigar Topcu