Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç bir canlı yayın açmış TikTok hakkında “O…. çocuğu beni yasaklamış. Sen kimsin lan Serdar Ortaç’ı yasaklıyorsun o…. çocuğu. Türkiye’de TikTok’u yasaklatmazsam o…. çocuğuyum. Sen koskoca Selçuklu’dan Osmanlı’ya 3500 yıllık Türk milletini dize getireceğini mi sanıyorsun?” ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu'ndan Atatürk'e yapılan saygısızlık sonrası açıklama! İktidarı sorumlu tuttu Kılıçdaroğlu'ndan Atatürk'e yapılan saygısızlık sonrası açıklama! İktidarı sorumlu tuttu

Yaptığı yayına kısıtlama getiren TikTok’a bir canlı yayın yaparak küfür ve hareketler yağdıran Serdar Ortaç pişman oldu.  Serdar Ortaç, yeni bir yayın açıp ettiği küfür ve hakaretlerle ilgili açıklama yaptı.

BENİM EŞEKLİĞİM

Ettiği küfürlerden dolayı annesinden de tepki aldığını söyleyen Ortaç, “Sinir krizi geçirdim abi, oradaki ben değilim. İki şişe alkol, 10 tane ilaç içmiştim. TikTok’u ben nasıl kapatacağım abi? Onu devlet yapar inşallah. Bir hastalık, MS, içki. Benim suçum yayın yapmak ve yaparken de içki içmek. Benim eşekliğim” ifadelerini kullandı.