54 yaşındaki ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserde yine olayların odağı oldu. Sahneye geç çıkışıyla sabırları zorlayan Ortaç, sonunda sahneye adım attığında izleyiciler sosyal medyada boş sahnenin fotoğraflarını paylaşmaya başlamıştı bile.

“Senin Yüzünden Abla!”

Uzun süre bekleyen hayranlarını dansçıları ve orkestrasıyla coşturan Ortaç, bir anda herkesi şoke etti. Ayakta durmakta zorlanan şarkıcı, sahnede birden bire şarkısını yarıda kesip en önde oturan bir kadına dönerek, "Senin yüzünden sarhoş oldum abla. Bu içkinin Allah belasını versin. Senin yüzünden abla. Senin yüzünden,” dedi. Ortaç'ın bu ani çıkışı izleyiciler arasında büyük şaşkınlık yarattı.

Sosyal Medya Çalkalandı

Olay anı sosyal medyada hızla yayıldı. Konserin katılımcıları, Serdar Ortaç'ın sahnedeki hali hakkında birbirinden ilginç yorumlar yaptı:

- “Bir insan kendini daha fazla nasıl bitirebilir”
- “Seyirciye yapılan çok büyük saygısızlıktır”
- “Yarın bir Ahmet Kaya açıklaması, oldu bitti”
- “Mum bitti ipi yanıyor haberi yok”

Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi

Serdar Ortaç'ın sosyal medyada sarhoş halde canlı yayın açması ve alkolün etkisiyle küfürler savurması da daha önce büyük tepki çekmişti. Ortaç, bu son olayla birlikte yine magazin gündemine bomba gibi düştü.

Editör: Nigar Topcu