Atv ekranlarında yayınlanan ve final kararı alınan Bir Küçük Günışığı dizisinin başrol oyuncusu Seray Kaya, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Adı son günlerde Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile anılan Seray Kaya aşk iddialarına yanıt verdi.

32 yaşındaki güzel oyuncu ile Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu 27 yaşındaki Doğukan Güngör, bir mekanda baş başa yemek yerken görüntülenmiş ve akıllara aşk iddiası gelmişti.

SnobMagazin'in haberine göre; aşk iddiasının ardından arkadaş olduklarını söyleyen çiftten Seray Kaya, "Özel hayat konuşmuyorum. Hayatımda kimse yok. Bu yeterlidir bence... Doğukan çok sevdiğim biri... Ama bu konuları konuşmayalım" dedi.

Dizisinin final yapmasının ardından tatile gideceğini söyleyen başarılı oyuncu, "Her şey yolunda. Final yaptık, tatil başladı. Sanırım haziran ayında pek bir şey yapmayacağım. Biraz kendime zaman ayıracağım. Temmuz ve ağustos ayında da ufak ufak tatillere başlarım" şeklinde konuştu.

DOĞUKAN GÜNGÖR KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

1 Temmuz 1996 yılında Ankara'da dünyaya gelen 26 yaşındaki Doğukan Güngör, 2017 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'ne girdi. Bu süreçte Othello, Umut, Bizim Köyün Adeti ve Hiç Kimsenin Öyküsü gibi birçok tiyatro oyununda yer aldı.

Daha sonra Harika Uygur'la Chubbuck metodu üzerine çalıştı. İlk olarak 'Meryem' projesinde kamera karşısına geçti ve "Zümrüdüanka" dizisinde Hamit karakterine hayat verdi. Şu anda Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih Ünal karakterini canlandırmaktadır.

SERAY KAYA KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

Genç oyuncu Seray Kaya, 4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lise eğitiminden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

İlk kez 2012 yılında Atv'de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizide "Rezzan" karakterine hayat verdi. 2014 ile 2015 yılları arasında FOX'da yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde "Miray" karakterini canladırdı. 2016 yılında Show TV'de yayınlanan Gülümse Yeter dizisinde "Gül" rolünü üslendi. 2017 ve 2020 yılları arasında FOX'da yayınlanan Kadın dizisinde "Şirin Sarıkadı" karakterini canlandırarak ile asıl çıkışını yakaladı. Yapım yılı 2019 olan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde "Maria" karakteriyle ilk beyaz perde deneyimini yaşadı. Son olarak, 2020'den 2021'e kadar Atv'de Kuruluş Osman dizisinde "Lena Hatun" karakterini canlandırdı. Ardından ise kısa süreliğine Mahkum dizisinde Cemra karakterine hayat verdi.

SERAY KAYA'NIN OYNADIĞI DİZİLER

Mahkum / Cemre Uysal / 2021
Kuruluş Osman / Lena Hatun 2020-2021
Kadın / Şirin Sarıkadı / 2017-2020
Gülümse Yeter / Gül Özdemir / 2016
Kocamın Ailesi / Miray / 2014-2015
Huzur Sokağı / Rezzan / 2012