Beşiktaş forması giyen 18 yaşındaki Semih Kılıçsoy'un milli takımdan gönderilmesi, özellikle Beşiktaş cephesinden büyük tepkiyle karşılandı. Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Semih Kılıçsoy ile ilgili yaptığı açıklamalarla gerginliği artırdı.

DUYDUĞUMUZDA ŞOKE OLDUK

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, "Haber bize ulaştığında büyük bir şok yaşadık. Montella'nın açıklamalarıyla şaşkına döndük. En üzücü olanı ise oyuncumuzun bize telefon açıp ağlayarak, 'Hocam, 3 gündür buradayım, hiçbir teknik idmana alınmadım. Beni buradan alır mısınız?' demesiydi. Bu durum yöneticiler olarak bizi derinden yaraladı." şeklinde konuşmuştu.

Almanya Bozkurt selamı verenlere soruşturma başlattı Almanya Bozkurt selamı verenlere soruşturma başlattı

MENAJER ETKİSİ Mİ OLDU?

Semih Kılıçsoy'un A Milli Takım kampından Ümit Milli Takım'a gönderilmesinin ardında menajerlerin olduğu iddia edildi. Haberler, Adana Demirspor'un yeni başkanı Metin Korkmaz'ın menajerlik şirketinin Semih Kılıçsoy'un menajerliğini almak istediğini belirtti. Ancak Semih Kılıçsoy'un bu teklifi reddetmesiyle yaşananlar, iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.