Erdoğan'dan Akşener'e sert sözler! 'Senin aklın ermez' Erdoğan'dan Akşener'e sert sözler! 'Senin aklın ermez'

Konya'da kendi adını taşıyan güzellik salonunun açılışını yaparken saldırı girişimine uğrayan Selin Ciğerci Ece Üner'in sunduğu Ana Haber'e açıklamalarda bulundu. Ece Üner, 'Türkiye onu ve Konya'da yaşadıklarını konuştu. Kendi markasının şubesini kendi memleketinde açacaktı ki hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Ciğerci hala yaşadıklarının etkisinde.' ifadelerini kullandı.

'ECE HANIM SİZ BANA DÜN DESTEK OLURKEN ÇOK GÜZEL BİR ŞEYE DEĞİNDİNİZ'
Ciğerci yaşadıklarını ilk kez tv100'e 'Yaşamış olduğum olay çok kötü bir olay siz sadece sokağı izlediniz. İçerde ne yaşadığımı hala hiç kimse bilmiyor. Ece hanım siz bana dün destek olurken çok güzel bir şeye değindiniz. Gerçek Konya halkından bahsettiniz, ben gerçekten hemşehrilerimi çok seviyorum. Konya'yı çok seviyorum. 35 tane benim salonum var, babam sadece Konya şubesini verdiğimde beni aradı. Asla bu olayı komple Konya'ya mal etmiyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Arayan soran mesaj atan. Yalnız olmadığımı bana çok güzel hissettirdiniz.' sözleriyle anlattı.

ECE ÜNER NE DEMİŞTİ?
Üner dün akşamki yayında 'Konya insanı misafirperver gittim gördüm. Gel ne olursan gel yeter ki Selin Ciğerci olma... Gururluydu ama linç edildi. Merkezi hizmet veremeden kapatıldı. Burada linç girişiminde bulunan bir grup insana da sormak lazım; sayın Bülent Ersoy'un ziyaretinde böyle bir olay yaşandı mı? Konya'da erkek müritlerini taciz eden Badeci Şeyhe bu tepki verildi mi? Kafasına kürekle vura vura köpeğe işkence yapan kişi için aynı kalabalık toplandı mı? Protesto edenler o iş yerine ruhsat veren belediyeye oy vermedi mi? Niye estetik merkezine bu öfke?' sözlerine yer vermişti.