Ünlü oyuncu Selen Görgüzel, Hamdi Alkan ile boşanmasının ardından magazin gündeminde sık sık gündeme gelmeye başladı. Görgüzel, sosyal medya hesabından paylaştığı cüretkar pozlar ile gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor.

Hamdi Alkan ile evliliğinin bitmesinin ardından sosyal medyada paylaştığı pozlar ile takipçilerini kendine hayran bırakıyor.

Selen Görgüzel'in Instagram hesabında 232 bin takipçisi bulunuyor.

Selen Görgüzel, yazın gelmesiyle birlikte Bodrum'a tatile gitti. Görgüzel, mayolu tatil pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun mayolu pozuna adeta beğeni yağdı.

Selen Görgüzel'in paylaşımına ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in yorum yapması gözlerden kaçmadı. Mehmet Ali Erbil, Görgüzel'in fotoğrafına 'yenge' yorumunu yaptı.

Ferdi Tayfur'un kızı, cinsel içerikli video iddiası ile tehdit edildi! Ferdi Tayfur'un kızı, cinsel içerikli video iddiası ile tehdit edildi!

İşte Selen Görgüzel'in paylaşımı:

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da dünyaya geldi. Lise yıllarında Okan Bayülgen’in “Televizyon Çocuğu” programında kamera arkasında part time çalışan Selen Görgüzel, eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamladı.

18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı.

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Görgüzel, 2017 yılının yaz sezonunda ise ekranların sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıktı.