Selçuk Özdağ'dan Kızılay'a sert sözler: Hala çadır satma derdinde!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından Kızılay'ın AHBAP'a parayla çadır sattığını ortaya çıkmasının ardından Kızılay'a sert sözler söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kahramanmaraş depreminde Kızılay'ın AHBAP derneğine çadır sattığının ortaya çıkmasının ardından bomba sözler söyledi.

İşte Özdağ'ın o sözleri;

"İnsanlar depremin ilk saatlerinden itibaren yardım beklerken, donmamak için başını sokacakları bir çadır beklerken varını yoğunu bir an evvel depremzedelere ulaştırması beklenen Kızılay ne mi yapmış? Nebbaşlığa soyunmuş. Birilerine ellerindeki çadırları parayla satma derdine düşmüş. Depremde Kızılay’ın afetzedelere neden çadır göndermediğini tartıştığımız sırada, Haluk Levent’in AHBAP’ına çadır satmakla meşgulmüş bunlar. Sadece bu da değil; bölgeye yardım götüren Eczacılar Birliği’ne de çadır satmış bunlar. Yahu sizin işiniz, yaşadığımız böyle bir afette ticaret yapmak mı, yoksa acil olarak insanlara yardım ulaştırmak mı? Sen, yardım kuruluşu musun, fırsatçı bir ahlaksız mısın?"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN