Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı ve Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, siyasete girmekten çekinmeyeceğini ve mücadele gerektiğinde geri dönmeyeceğini belirtti.

Selçuk Bayraktar ve kardeşi Haluk Bayraktar tarafından kurulan T3 Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen TEKNOFEST, 30 Ağustos'ta Ankara'da başlamıştı.

Patronlar Dünyası'ndan Toygun Atilla'nın sorularını yanıtlayan Bayraktar, "Milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirme yolunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız" dedi.

Enver Aysever, Dilân Polat'ın o videosunu değerlendirdi: Ben her zenginden şüphe ederim Enver Aysever, Dilân Polat'ın o videosunu değerlendirdi: Ben her zenginden şüphe ederim

Atilla'nın "Ama bu son cümlenizden şunu anlıyorum; bir gün mücadele politikayı gerektiriyorsa politikaya da gireriz" sorusuna Bayraktar, "Elbette, yani mücadele bunu gerektiriyorsa, biz burada korkup geri dönmeyecek değiliz" şeklinde yanıtladı.