TEKNOFEST Yönetim Kurulu ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, son etabı İzmir'de gerçekleşen TEKNOFEST'te açıklamalarda bulundu.

İstanbul metrolarında 55 bin kayıp eşya! Unutulanlar şok etti İstanbul metrolarında 55 bin kayıp eşya! Unutulanlar şok etti

Bayraktar'a, SpaceX ve Tesla Motors'un sahibi Elon Musk'un festivale davet edildiğini hatırlatarak, "İkiniz yan yana gelmek ister misiniz?" sorusu yöneltildi.

Selçuk Bayraktar, "TEKNOFEST dünyanın en büyük teknoloji etkinliği, teknoloji festivali. Özellikle teknoloji yarışmalarını barındırması ve içinde ruhuyla birlikte büyük bir dönüşüm rüzgarı olması TEKNOFEST'in öğrenilmiş çaresizliğe ve geleceğe, geleceğin teknoloji trendlerine atılan bir adım olması çok önemli.

KENDİSİNİ BEKLERİZ

TEKNOFEST, dünyada eşi benzeri olmayan bir etkinlik. Ticari maksatlarla yapılmayan, tümüyle sosyal ve aslında sessiz bir devrim. Bu anlamda kendisini de bekleriz. Buradaki bu ruhu da yaşaması onun için de bir ilk olacak." ifadelerini kullandı.