Giydiği kıyafetler ve sahne performansıyla gündemden düşmeyen Şarkıcı Gülşen bu kez sosyal medyayı yıktı geçti. Oğuzhan Uğur'un moderatörlüğüyle yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına özel bir bölüm hazırladı.

BAŞARILARINI GÖRMEZLER KIYAFETİNİ DİLLERDEN DÜŞÜRMEZLER

Oğuzhan Uğur'un "Bu akşam burada Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Korkmayın çünkü bir milleti korku ile dizginlemek ihtiyaç duyulan tavizlere en geçerli bahaneleri sağlar. İşte tam da bu yüzden İstiklal Marşımız 'Korkma!' diye başlar..." diye başladığı sözü Gülşen devam ettirdi.

Gülşen bu programda İstiklal Marşı okudu. Tüyleri diken diken eden bölümün fragmanı ise gündemde adeta bomba etkisi yarattı. Gülşen'in kıyafetinden İstiklal Marşı'nı söylemesine kadar her konu sosyal medyada konuşuldu.

Polat çiftinin avukatından açıklama: 'Engin namaza başladı, Dilan sure okuyor' Polat çiftinin avukatından açıklama: 'Engin namaza başladı, Dilan sure okuyor'

Ekran görüntüsü 2023-09-27 195445

O anları görenler "Dinlediğim en güzel İstiklal Marşı", "Her şey tamam ama o kıyafet ne alaka", "İstiklal Marşı’nın ruhuna aykırı o kostüm ile ne yapılmaya çalışılıyor acaba?", "Gülşen’in üstüne giydiği şu kostümün İstiklal Marşı ve Cumhuriyet ile alakası nedir?", "Şahane bir an tüylerim diken diken", "Cesaretini göstermekten korkmayan bir kadının duruşu" yorumlarında bulundu.

Gülşen o anları sosyal medya hesabından 'Korkma' notuyla paylaştı.