Sarıgül'den Fatih Portakal'a bomba yanıt: Sarıgül ile konuşuyorsun sözlerine dikkat et

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, aktif gazetecilik kariyerini sonlandıran Fatih Portakal'ın Youtube kanalında konuk oldu. Sarıgül ile Portakal arasında yaşanan ilginç diyalog herkesi şaşırttı. Sarıgül, 'Sevgili Portakal, Mustafa Sarıgül'le konuşuyorsun. Sözlerine çok dikkat etmen lazım ve Türkiye Değişim Partisi'nin tüzüğünü okuman lazım' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gazeteci Fatih Portakal, aktif gazetecilik kariyerini sonlandırmasının ardından YouTube kanalından yaptığı yayınlarla izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Fatih Portakal ile Sözün Özü'nün konuğu oldu.

Programda Fatih Portakal'la Mustafa Sarıgül arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Portakal'ın "67 yaşındasınız maşallah iyi görünüyorsunuz ama bu yaşta sosyal medyaya bu kadar hakim olabilmek de güzel bir şey." sözlerine Mustafa Sarıgül'den şaşırtan bir yanıt geldi.

'Sözlerine dikkat etmen lazım'

Sarıgül, Portakal'a cevabında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili Portakal, Mustafa Sarıgül'le konuşuyorsun. Sözlerine çok dikkat etmen lazım ve Türkiye Değişim Partisi'nin tüzüğünü okuman lazım. Türkiye Değişim Partisi'nin birinci programında yaşı kaldırdık. Herkes hissettiği yaştadır. Şu anda ben 35 yaşındayım. Konuşuyorsun."

Programın devamında Fatih Portakal'ın "Estetik var mı?" sorusuna da yanıt veren Mustafa Sarıgül, şunları söyledi:

"Hiçbir zaman yaptırmadım ve kesinlikle yaptırmam. Ama ben sana bir şey söyleyeyim tam 35 yıldır evde yapılmış yoğurda bir kaşık bal karıştırıp yüzüme sürüyorum sonra soda ile yıkıyorum. Her sabah 6'da kalkıyorum. Bu, aşağı yukarı 35 yıldır devam ediyor. 7 kilometre yürüyorum."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN