Türk Sanat Müziği sanatçısı Gökhan Sezen'den üzücü haber geldi. Sezen, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak rahatsızlığı sonucu Bodrumda hastaneye kaldırıldığını ve beyindeki görme merkezine pıhtı atması kısmi felç geçirdiğini açıkladı. Sezen aynı zamanda görme yetisinde de problem olduğunu ve iyileşmeyi umduğunu belirtti.

Sezen sosyal medyadan yaprtığı paylaşımda "29 Temmuz Cumartesi sabahı saat 08:30 sularında beyindeki görme merkezine pıhtı atması neticesinde kısmi bir felç geçirmiş bulunmaktayım. Halen Bodrum Amerikan Hastanesi'nde tedavi altında tutulmaktayım görme yetimdeki problem devam etmektedir. Doktorum, Doçent Doktor Melek Kandemir Yılmaz'ın ve tüm ekibinin tedavisi ile umarım en kısa sürede eski sağlığıma kavuşacağım" ifadelerini kullandı.

GÖKHAN SEZEN KİMDİR?

Gökhan Sezen, 1977 yılında dünyaya gelmiş Türk Sanat Müziği sanatçısıdır. Üniversite eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde başladı. Burada çello eğitimi alan Gökhan Sezen daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Şan Bölümü’nden mezun oldu.

Berat Albayrak Fatih Altaylı'yı bombaladı! 'Görünürde gazeteci' Berat Albayrak Fatih Altaylı'yı bombaladı! 'Görünürde gazeteci'

Gökhan Sezen çocuk yaşlarından itibaren hep müziğin içinde büyüdü. Ağabeyinin “Asansör” adlı bir rock grubu olması müziğe olan tutkusunu arttırdığını söyleyen Sezen, gönlünün hep Türk sanat müziğinden yana olduğunu söyledi.

2002 senesinde TRT asli kadrosuna katılan Gökhan Sezen, 2011 yılında TRT’nin ilk defa düzenlediği müzik ödüllerinde En İyi Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçı ödülünü kazandı.

TRT'de 23 yıldır sürdürdüğü görevinden 2018 yılında istifa eden Gökhan Sezen'in Asalet ve Yorumcu isimlerinde iki albümü vardır.