Şahmaran dizisi konusu ne, kaç bölüm? Şahmaran'ın hikayesi oyuncuları kimler? Netflix dizisi Şahmaran izle

Şahmaran dizisi yayınlandığı günden beri gündem olmaya devam ediyor. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve dizinin gerçek bir hikaye olup olmadığı merak konusu oldu. Peki Şahmaran dizisinin konusu ne? Şahmaran yayınlandı mı? İlk sezon kaç bölüm? Şahmaran dizisi nerede yayınlanacak ve nasıl izlenir? Netflix Şahmaran dizisi izle..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i asırlar öncesine uzanan bir aşk hikâyesinin içine çeken Şahmaran izleyici ile buluştu. Çıplak ve cesur sahneleri ile adından söz ettirmeyi başaran Şahmaran dizisiyle ilgili merak edilenler haberimizde. Şahmaran gerçek bir hikaye mi? Şahmaran nerede çekildi? Şahmaran dizisinin oyuncuları kim? Şahmaran dizisi hangi kanalda, ne zaman yayınlandı? Şahmaran Netflix'de mi? İşte Netflix Şahmaran dizisi hakkında herşey..

Netflix’in büyük ilgi ve merak uyandıran dizisi Şahmaran'ın senaryosu senaristi Pınar Bulut tarafından kaleme alındı.

ŞAHMARAN DİZİSİNİN KONUSU NE?

Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona âşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de  aşkın gücünü keşfedecektir.

ŞAHMARAN DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği dizinin kadrosunda Serenay Sarıkaya (Şahsu), Burak Deniz (Maran), Mustafa Uğurlu (Davut), Mahir Günşiray (Ural), Mert Ramazan Demir (Cihan), Ebru Özkan (Çavgeş), Hakan Karahan (Lakmu), Elif Nur Kerkük (Medine), Mehmet Bilge Aslan (Salih), Ekin Gökgöz (Miraç), Berfu Halisdemir (Diba), Nilay Erdönmez (Hare), Nil Sude Albayrak (Bike), Ayşe Lebriz Berkem (Tutku), Mert Doğan (Arun), Ece Ertez (Lilit)

ŞAHMARAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Şahmeran dizisinin çekimleri Adana, Tarsus ve Datça'da gerçekleşti.

ŞAHMARAN DİZİSİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN YAYIMLANDI? 

Etkileyici hikâyesi ve güçlü kadrosu ile Şahmaran, 20 Ocak’ta sadece Netflix’te yayınlanmaya başladı..

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN