Şahan Gökbakar ile Haluk Levent arasında çadır polemiği!

Kızılay'ın AHBAP'a çadır sattığı ortaya çıkmasının ardından tartışmalar devam ediyor. Şahan Gökbakar, bugün FOX TV'de canlı yayın konuğu olarak Kızılay tartışmaları hakkında konuşan Haluk Levent hakkında bir paylaşım yaptı. Haluk Levent'in Şahan Gökbakar'a cevabı gecikmedi. İşte Şahan Gökbakar ile Haluk Levent arasındaki çadır polemiği..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent bugün konuyla ilgili gerçekleri açıklamak adına Fox TV'de yayınlanan İlker Karagöz ile Çalar Saat programına konuk oldu. Çok konuşulan 'Kızılay'ın çadır satması' olayına da açıklık getiren Haluk Levent “15 bin 250 adet çadır aldık. 2 bin 50’si Kızılay’dan alındı. 13 bin 200 tanesi de başka firmalardan alındı. Kızılay'da 2 bin 50 tane çadır vardı. 20 bin olsa, satın alacağım. Ben o anda 'Kızılay oldu, toplum bize bir şey' diye düşünemem. Sistemi kimse bilmiyor. AFAD da çadırları parayla, faturalı alıyor Kızılay’dan” açıklaması yaptı.. Haluk Levent ayrıca Kızılay'dan konserveyi de parayla aldıklarını söyledi.

ŞAHAN GÖKBAKAR'IN PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU!

Bu açıklamaların ardından Şahan Gökbakar ile AHBAP Kurucusu Haluk Levent arasında çadır tartışması yaşandı.Oyuncu Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından AHBAP kurucusu Haluk Levent'i eleştirerek AFAD'a ücretsiz teslimat ile gönderilen çadır fiyatlarını paylaştı. İnternete perakende satışta çadır fiyatlarının 5 ila 13 bin tl arasında değiştiğini söyleyen Gökbakar, 46 milyon tl'yi kastederek 'Bana epey pahalı geldi', dedi.

HALUK LEVENT'TEN YANIT GECİKMEDİ

Şahan Gökbakar'ın çadır eleştirisine yanıt veren AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak ''Bizim 2050 tane aldığımız çadırlardan şu anda olsa hiç ucuz çadır almam. Bu hesaplama çadır kalitesine göre değişiklik gösteriyor'' dedi

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN