OnlyFans fenomeni Gizem Bağdaçiçek'e 'müstehcenlik' gözaltısı! OnlyFans fenomeni Gizem Bağdaçiçek'e 'müstehcenlik' gözaltısı!

Günaydın gazetesinin habere göre, Sabancı ailesinin önemli isimlerinden ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, 28 yıllık eşi Haluk Dinçer’den boşanmaya karar verdi. Anlaşmalı boşanma sürecini tercih eden çiftin boşanması tek celsede gerçekleşecek. Çiftin 27 yaşında Haluk ve 25 yaşında Ceyda adlı iki çocuğu bulunuyor.

BOŞANMAK, EN SAĞLIKLI YOL

Suzan Sabancı Dinçer açıklama yaptı, “28 yıllık sevgi ve saygıyla dolu, renkli bir evlilik yaşantımızın ardından, iyi düşünerek, çocuklarımızla da istişare ederek bu birlikteliği sonlandırma kararı aldık,” açıklamasında bulundu. Haluk Dinçer ise “Bundan sonraki süreçte, çekirdek ailemizin birliğini koruma kararlılığımızı sürdüreceğiz. İkimizin birbirine olan bağlılığını en iyi arkadaş olarak sürdürmenin, en sağlıklı yol olacağını düşünüyoruz.”

DİNÇER İŞİNE DEVAM EDECEK

Boşanma sonrası Haluk Dinçer’in Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik grup başkanı olarak görevine devam edeceği bilgisi de paylaşıldı. Bu süreçte her iki tarafın da çocuklarına ve aile birliğine verdiği önem dikkat çekiyor. Ayrılık kararı alınmış olsa da her iki tarafın da birbirine karşı olan saygısı ve sevgisi devam ediyor.