Fatih Erbakan yöntemlerini anlattı: Milli Görüş belediyeciliğinde belediyenin borcu olmaz Fatih Erbakan yöntemlerini anlattı: Milli Görüş belediyeciliğinde belediyenin borcu olmaz

Cumhurbaşkanlığı seçimi ve yerel seçimde başarısız olarak nitelendirilebilecek partilerden birisi olan Saadet Partisi'nde yeni dönem başlayacak. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı bir canlı yayında genel başkanlık görevini sonlandıracağını açıkladı.

ARTIK SAĞLIĞIM İZİN VERMİYOR

Sağlık sorunları sebebiyle pek çok etkinliğe katılamadığını belirten Karamollaoğlu, "Artık sağlığım bu görevi yerine getirmeme izin vermiyor. Şu seçim döneminde ben sadece 4 yere gidebildim. Bu bir genel başkan için ciddi bir eksiklik. Bunu gitmek istemediğimden değil, sağlığım müsaade etmediği için gidemedim." ifadelerini kullandı.

ERBAKAN HOCA'YLA YAKIN BİR ÇALIŞMA İÇİNDE OLMAMIŞ BİRİSİNE BIRAKACAĞIM

Yerine kim gelirse gelsin destek olacağını açıklayan Karamollaoğlu, "Sıra bize geldi. En son olarak Erbakan Hoca'yla (Necmettin Erbakan) bizatihi çalışmış kişiler arasında herhalde ben kaldım. Ben de sağlık sebebiyle bu görevi bizden sonra gelecek, Erbakan Hoca'yı görmüş belki onunla birlikte çalışmamış, elbette çalışanlar var onunla beraber ama yakın bir çalışma içinde olmamış arkadaşlardan birisine bırakacağım" dedi.

Editör: Amine Ebrar