Süleyman Soylu’dan ‘sokak hayvanları’ isyanı! Süleyman Soylu’dan ‘sokak hayvanları’ isyanı!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Hatay'da depremzede çocuklarla buluştu. Hatay'ın Samandağ ilçesinde gerçekleştirilen buluşmada Şahşin, çocuklarla sohbet edip hediyeler verdi. 

Buluşmada açıklamalarda bulunan Şahin, şu ifadeleri kullandı:

RTÜK OLARAK ÇOCUKLAR BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

"Sizler, bizim için çok değerlisiniz. RTÜK olarak, çocuklar bizim kırmızı çizgimizdir. Çocukların, kadınların ve dezavantajlı bireylerin ihtiyaçlarını her zaman öncelikli tutuyoruz. Sizlerin neşesi ve mutluluğu, bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Sizlerin neşesi ve mutluluğu, umut dolu olması toplumun geleceği için büyük önem taşır”

KIYMETLİ ÇOCUKLARIMIZLA BİR ARAYA GELMEMİZİ SAĞLAYAN YÖNETİCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

“Ben de ailemle birlikte 1999 depremini yaşadım. Daha farklı şartlarda bu depremi atlatmıştık. Allah’a şükür, ailemden kimseyi kaybetmedik. Bu okulu, sadece bir okul olarak görmeyin. Bu okul, devlet ve milletin el ele verdiğinde neler yapabileceğini, sivil toplum kuruluşlarının neler yapabileceğini gösteren bir öneme sahiptir. Geleceğimizi emanet ettiğimiz kıymetli çocuklarımızla bir araya gelmemizi, bu güzel okulu bize sağlayan ve açan yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” 

Editör: Amine Ebrar